Головна Майдан + Антимайдан Реєстрація

Вхід

Вітаю Вас Гість | RSSЧетвер, 02.05.2024, 10:39
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [539]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

“Україна-центр»: Брехня на випередження і не без користі?

 

  Місто ще не «прокинулося», не розібралося, колеги з ЗМІ замешкались, або очікують пряників, а “Україна-центр»  вже  «працює на замовлені». Її шеф знає де і як треба себе повести і як написати: завжди  « гостро» і на догоду владі. І нехай вона буде комусь не така, але на кишеню кишенькового це не повинно впливати!

  От і зараз зручного та догідливого «запросили висвітлити тему – тему МАФів (не плутайте з мафією).  «МАФ» у Кіровограді біля готелю «Київ» на думку видання, його шефа, звичайно, та декого з коридорів влади встановлювати почали незаконно. Та от біда… Ні шеф, ні його журналістка, ще не встигли прочитати в енциклопедії чи довіднику,  що це насправді. То є шанс їх випередити. Тож читаємо.

Мала архітектурна форма (МАФ), мала архітектура — об'єкти обладнання та благоустрою території, які задовольняють утилітарні та естетичні потреби людини.[1]

У законодавстві України мала архітектурна форма визначається як невелика одноповерхова пересувна споруда, яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей, або стаціонарна споруда, яка має закрите приміщення для тимчасового перебування людей і по зовнішньому контуру має площу до 30 кв.м, яка виконується із полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без улаштування фундаментів.[2] 1. Мала архітектурна форма – невелика споруда декоративного, допоміж­ного чи іншого призна­чення, що використову­ється для покращення ес­тетичного вигляду гро­мадських місць і міських об’єктів, організації про­стору та доповнює компо­зицію будинків, будівель, їх комплексів. До малих архітектур­них форм належать:

1) альтанки, павільйо­ни, навіси;

2) паркові арки (арка­ди) і колони (колонади);

3) вуличні вази, вазони і амфори;

4) декоративні фонтани і басейни, штучні паркові водоспади;

5) монументальна, деко­ративна та ігрова скуль­птура;

6) вуличні меблі (лав­ки, лави, столи);

7) садово-паркове освітлення, ліхтарі;

8) сходи, балюстради;

9) паркові містки;

10) обладнання дитячих ігрових майданчиків;

11) павільйони зупинок громадського транспорту;

12) огорожі, ворота, ґрати;

13) меморіальні спору­ди (надгробки, стели, обе­ліски тощо);

14) рекламні та інфор­маційні стенди, дошки, вивіски;

15) інші об’єкти, визна­чені законодавством. http://psv.org.ua/arts/Yurist/view-951.html В залежності від функціонального призначення малі архітектурні форми поділяють:

Це стисло цитата з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B0_%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0

А якщо уважно вчитатися, що ніхто з «пишучої братви» не робив, бо коли ж – є терміновість, і «для шефа бабки», а з мене  «опус на гора» потрібного змісту, а не тлумачення якихось  чи розповіді про «букву закону». Завдання просте і зрозуміле – швидко і вміло запудрити мізки читачеві-обивателю! Тобто потрібна замовна брехня на випередження. Прикинутися самим «геніальним дурником» , але всезнайкою і тлумачем подій.

  В основному слід зауважити, що той МАФ і не МАФ зовсім,  а ТС(тимчасова споруда), бо площа у того що звуть МАФом менша. А з тими ТС-ами все в житті по-іншому. А ще нюанс, що ставиться він на вже давно орендованій землі, що виключає отримання цілої низки дозволів, які потрібні для МАФу. Інші нюанси ще цікавіші.  Для установки ТС влада населеного пункту, згідно законодавства, дає прив’язку, а вона у підприємців, яких не називає видання «УЦ», щоб самим не понести за чергову брехню юридичну відповідальність – є . Порядком встановленим МІНІСТЕРСТВОМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ за Наказом від   21.10.2011  N 244 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1330-11)
 передбачено багато цікавих речей про комунікації під ТС та термін дії прив’язки ТСу півроку. І уявіть собі, якщо ганяти підприємця по колу шляхом листування  з переносом комунікацій,  або гальмувати таким тиском і галасом,як у даному випадку, то час дії законно виданої прив’язки спливе.  А чи не знають про це, ті, не будемо називати поіменно, що здійняли ґвалт в вище наведеній ситуації? А яку ціль переслідують?  Що роблять коли хотять пришвидшити процедуру? Здається, що вимагають чи натякають, чекають що дадуть і беруть? Що беруть не слід пояснювати!

 
 Читаєщ опус  в «УЦ» під назвою «Весна прийшла – полізли МАФ» (http://uc.kr.ua/prishla-vesna-%E2%80%93-polezli-mafy ), і розумієш рівень кіровоградської журналістики, яка спритно і  запопадливо приміряться під рівень кіровоградської влади. Переписувати  суть та судження не стану, бо їх можна прочитати за наведеним вище посиланням.
 Але прив’язка об’єкта під літерами ТС існує, як і договір на оренду земельної ділянки на 25 років. То що вже набудовано поруч та через дорогу і головне як, ні в видання «УЦ», ні представники влади не помічають та не коментують. Ну  якась просто журналістська короткозорість, що дублює ту ж хворобу у влади Кіровограда.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: sokil (15.04.2016)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz